1

חליפות חתן בצפון

 

סיפור ידוע מראש

 

נראה שיום אחד בחיים לא צריך לחשוב איזה צבע ללבוש. הכלה לבושה בחתונה בלבן והחתן מתהדר בחליפת חתנים כהה. כיום, בעולם בו מעט חוקים נשארו, גם הוטו על הצבעים כבר אינו קיים. להיפך, לא מעט זוגות מתאימים מראש את בגדי החתונה ודואגים לתפור אותם באותו סגנון.

 

כאשר אתה מחפש חליפות חתן בצפון, עומדות לרשותך אינספור חנויות וחייטים בעלי מקצוע. לאחר שבחרת את החנות או את בעל המקצוע, עליך להחליט על סגנון חליפת החתן שתלבש בחתונה.

 

חשוב בצורה יצירתית ותכלול כאופציות גם צבעים כמו כחול, כחול כהה, אפורים וחומים

 

חליפות חתן בצפון אתה יכול למצוא בעיצוב הרגיל- חליפה מחויטת רשמית בצבע שחור או כחול כהה.אתה אתה יכול להיות יותר קלאסי ולשלב בדש החליפה פרח תואם לזר הפרחים של כלתך.

 

חוץ ממגוון הצבעי הכהים, טרנד שנחשב לשוליים בעבר ותופס תאוצה בשנים האחרונות הוא חליפות חתן בצבעים בהירים. חליפות חתן בצפון תוכל למצוא בצבעי קרם ובצבעי לבן (ואם אינך רואה הבדל בין שני הצבעים- תוכל להתייעץ עם כלתך) החליפות מגיעות משולבות רקמה וחפתים מהודרים, כיאה לחליפת חתנים.

 

טרנד נוסף הוא התאמה של בגדי החתן והכלה מראש. מלבד ענידת פרח תוארם לזר בחליפת החתן, אם בשמלת הכלה משולב אלמנט מסוים של רקה מסוימת, אבנט מיוחד, או תחרה מסוימת, נהוג לשלב אותו בחליפת החתן בצורה מרומזת ולא בולטת, כך שנוצר מראה משלים של החתן והכלה.

 

השילוב בין חליפות החתן לשמלת הכלה מתבצע על ידי אלמנטים החוזרים בשני הבגדים ולכן גם אם בחרת חליפות חתן בצפון בצבעים כהי, תוכל ליצור מראה משלים עם שמלת הכלה של כלתך.

 

ניתן לראות כי עומד לרשותך מגוון רחב של חליפות חתן בצפון. לפני שאתה בוחר בחליפת חתן בצפון רגילה , התייעץ עם כלתך. מרבית הפעמים לכלתך תהיה תשובה איך בדיוק היא רוצה שתראה בחתונה. במידה והבחירה נשארת בידך, חשוב בצורה יצירתית ותכלול כאופציות גם צבעים כמו כחול, כחול כהה, צבעים אפורים וחומים, וכמובן, חליפות חתן בהירות.

סלון כלות מיקסה

 

facebook 32youtube 32 טיטי עיצוב ובניית אתרי אינטרנט © כל הזכיות שמורות לסלון כלות מיקאסה